Środa, 24.04.2024
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Złota Honorowa Odznaka 25-lecia RIG w Katowicach dla Burmistrza Mariana Błachuta
22-10-2015

Złotą Honorową Odznakę 25-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach otrzymał Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Odznaczenie zostało wręczone podczas uroczystej Sesji Sejmiku Śląskiego, która odbyła się w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach.

Uroczystość, w czasie której uhonorowano Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta związana była z 25 rocznicą działalności Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Obchody jubileuszu RIG zbiegły się w czasie z V Międzynarodowym Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizowanym przez RIG. Gmina Czechowice-Dziedzice była samorządowym partnerem wspierającym to wydarzenie.

Burmistrz Marian Błachut podkreśla, że Złota Honorowa Odznaka 25-lecia RIG to wyróżnienie dla całego czechowickiego samorządu oraz Gminy Czechowice-Dziedzice, od lat wspierającej przedsiębiorczość i angażującej się we współpracę z samorządem gospodarczym.

RIG podkreśla, że jubileusz 25-lecia Izby był okazją do złożenia podziękowań osobom, które swoim zaangażowaniem, ciężką pracą, samozaparciem, na przekór przeciwnościom gospodarczym i politycznym doprowadziły do rozwoju katowickiej RIG. W gronie tych osób znalazł się Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Podkreślono jego zasługi dla rozwoju i sukcesów gospodarczych Izby oraz samorządu gospodarczego.

dyplom

Gratulujemy!