Niedziela, 28.04.2024
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Ogłoszenie o wszczęciu dialogu technicznego
23-07-2013

Burmistrz Czechowic-Dziedzic informuje o wszczęciu dialogu technicznego poprzedzającego rozpoczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Dialog techniczny prowadzony jest w celu określenia warunków dla realizacji przedsięwzięcia polegającego na powierzeniu  przedsiębiorcy prywatnemu zadania zaprojektowania, budowy, sfinansowania i wieloletniej eksploatacji budynków mieszkalnych, jak również pobierania pożytków poprzez świadczenie usług najmu lokali mieszkaniowych na rzecz Gminy Czechowice-Dziedzice.

Mając na względzie skomplikowany charakter przedsięwzięcia, zarówno w zakresie koncepcyjnym, technicznym, finansowym jak i prawnym oraz obiektywne przesłanki wykluczające możliwość określenia optymalnego trybu i zakresu postępowania, postanowiono poprzedzić wszczęcie postępowania mającego na celu udzielenie zamówienia publicznego, przeprowadzeniem dialogu technicznego zgodnie z art. 31 a, 31 b i 31 c ustawy z dnia 29 grudnia 2004 prawo zamówień publicznych.

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w dialogu technicznym do składania wniosków o dopuszczenie do dialogu technicznego w terminie do 12 sierpnia 2013 r.

Dialog techniczny prowadzony będzie na zasadach określonych w Ogłoszeniu o wszczęciu dialogu technicznego i Regulaminie Dialogu Technicznego, które dostępne są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (pokój nr 408 II piętro, w godzinach pracy Urzędu) oraz tutaj.

Plac Jana Pawła II 1
43-502 Czechowice-Dziedzice