Ważne!

Regulacja gospodarki wodno-ściekowej - etap 2:
Warto wiedzieć

Przydatne linki

6 medali Długodystansowych Mistrzostw Śląska dla kajakarzy MKS-u Czechowice-Dziedzice
grafika
grafika
07-05-2014
8
07-05-2014

Z sześcioma medalami wrócili nasi zawodnicy z Długodystansowych Mistrzostw Śląska rozegranych 4 maja br. nad zalewem Nakło-Chechło.

Złoty medal wywalczył Kamil Klimca w K-1 juniorów na 5000 m, srebrny Adrian Kulig w K-1 młodzików na 3000 m oraz Dominik Starowicz w K-1 5000 m juniorów młodszych. Brąz zdobyli: Kamil Karpeta w C-1 3000 m młodzików, Piotr Morawski w K-1 5000 m juniorów młodszych oraz Izabella Borgieł w K-1 juniorek 5000 m. Tuż za podium na czwartej pozycji znaleźli się Sandra Brandys K-1 2000 m dzieci dziewczynki, Dawid Cebula K-1 3000 m młodzików i Szymon Janusz w C-1 5000 m juniorów. W zawodach nie wystartował nasz kanadyjkarz Mateusz Borgieł, który został w tym czasie powołany na konsultację Kadry Narodowej Juniorów. W klasyfikacji ogólnej klubów MKS zajął 3 miejsce.