Piątek, 03.05.2024

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy. Z wizytą w Czechowicach-Dziedzicach
12-05-2014
12-05-2014

Przeszło dwa tysiące cyklistów wystartowało w niedzielę 11 maja w 36 Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Bielsku-Białej. Rajdowy peleton zawitał do Czechowic-Dziedzic, gdzie – na stadionie MOSiR – znajdował się półmetek wiosennej edycji tegorocznej imprezy.

Zgodnie z tradycją Rodzinnych Rajdów Rowerowych, organizowanych przez Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów, wizyta na półmetku nie była jedynie czasem na odpoczynek i potwierdzenie obecności na trasie. Dla uczestników rajdu przygotowano zatem liczne konkursy i konkurencje sprawnościowe, w których najchętniej uczestniczyli najmłodsi uczestnicy imprezy.

Po dwugodzinnym pobycie na terenie czechowickiego MOSiR-u rajdowy peleton wyruszył w drogę powrotną do Bielska-Białej, dokładniej pod Dębowiec, gdzie znajdowała się meta 36 Rodzinnego Rajdu Rowerowego.